Lepidlo basic - C1
PROFIMIX LM 701
Lepidlo basic - C1

zivotnost

Určeno pro lepení silně nasákavých podkladů jen v interiéru, jako jsou koupelny atd. Při lepení dlažeb je určeno pouze pro prostory zatěžované pohybem osob.

 

KMB Profimix - Suché maltové a omietkové zmesi

Prečo si vybrať PROFIMIX?

Kvalitný a preverený MATERIÁL - Rozsiahle ložiská jemných kremičitých pieskov z oblasti Bzenca-Přívozu základnou surovinou pre výrobu kvalitných suchých maltových zmesí.

ŠIROKÝ SORTIMENT - Nový moderný závod má vo svojom výrobnom programe široký sortiment výrobkov suchých maltových zmesí: od cementových poterov, lepidiel, vnútorných, vonkajších aj sanačných omietok po murovacie malty a tepelno izolačné malty.

MUROVANIE AJ V ZIMNÝCH MESIACOCH - Vďaka úprave prísad, je možné rozšíriť stavebnú sezónu aj o zimné mesiace a to s využitím špeciálne upravených mált, ktoré umožňujú murovanie do teploty -5 ° C

KVALITNÝ KREMIČITÝ PIESOK - K ucelenému sortimentu suchých maltových zmesí, určených pre akúkoľvek potrebu v stavebníctve, firma zaradila aj samotný piesok. Jedná sa o kvalitný kremičitý piesok vhodný nielen pre budovanie moderných športových ihrísk, ale aj pre stavebné účely - plnivo maltových a betónových zmesí, podsypový materiál vhodný aj pre plnenie škár zámkových dlažieb.

ODPORÚČANÉ SKLADBY - Na www.kmbeta.sk si každý môže nájsť odporúčané skladby omietok a murovacích mált pre všetky druhy u nás bežne realizovaného muriva, a to aj v niekoľkých možných variantoch.

JEDNODUCHÁ REALIZÁCIA - Pre aplikáciu materiálov na murivo k dispozícii špeciálne pomôcky pre murovanie (valčeky a dávkovače), ktoré znížia spotrebu na potrebné minimum a zároveň zaistia dokonalé nanesenie správnej vrstvy malty alebo lepidla na podklad.

V POKOJI AJ Z DOMU, LACNO A RÝCHLO - Každému záujemcovi zadarmo spočítame potrebné množstvo materiálu, poradíme s najvhodnejšou voľbou sortimentu.
Takúto ponuku materiálov Vám iný výrobca neponúkne!

2 v 1 - Na každú stavbu Vám dodáme naše murivo vrátane potrebného množstva murovacích mált a omietok

VÝHODNÁ CENA A SERVIS - Technickí poradcovia a regionálny manažéri našej spoločnosti, vždy k dispozícii s radou pri použití sortimentu PROFIMIX. Spoločnosť zabezpečí dopravu materiálu na miesto stavby.